Venom

Venom 2018 filminin yapımına Spider Man 3 filmi vizyona girdikten sonra sonra start verilmişti. Filmin tüm hazırlıkları yapılıp sinema ekranlarıyla buluşturulacakken belirlenen tarihe yetiştirilemediği için çekimleri başka bir zamana ertelenmişti.

Sony Pictures 2017 yılında ansızın bir kararla Venom filminin çekimlerinin kısa sürede bitirilip yayınlanacağını resmen duyurdu. Şimdi ise bu enfes film, full hd film izle kalitesiyle izlediğiniz The Punisher, Black Adam, Suicide Squad, The Doctor Doom ve Gotham City Sirens gibi yeniden aramıza dönen anti süper kahraman filmlerinin yanında kendine yer bulmuş durumda.

Venom Filmi Hangi Tarihte Vizyona Girdi?

Venom filmi 5 Ekim 2018 tarihinde yayınlandı. Fakat Captain America: The Winter Soldier ya da Logan filmleri gibi Venom'un da başarışlı olması için yaz sezonunda ya da kasım ve aralık sinema sezonunda yayınlanmasına gerek kalmadı. Zira Venom takipçileri filmin zaten süper kahramandan ziyade, korku filmi tadında olacağını biliyorlardı.
Bunun dışında, Venom filmi yayınlanma tarihiyle birlikte vizyona girdiği hafta, başka hiç bir film ile yarışmak zorunda kalmadı.

Venom Filminin Konusu

Venom konusu için herhangi bir açıklama henüz yapılmadı. Ancak filmin izleyiciye orijinal hikayeyi aktarması bekleniyor. Yani Eddie Brock’un yaşadığı ortam nedeni ile Venom’a dönüşmesi işlenecek. Ancak Venom filmi orijinal çizgi roman ile birebir aynı olmayacağı gibi aralarında ciddi farklar olacak. Sanıldığı gibi Venom filmi hiçbir şekilde Spider Man ya da MCU filmlerinden herhangi biri ile bağlantılı olmayacak. Bu durumda Venom izleyicisinin sadece bu filme ve kahramanına yönelmesini sağlanmış oluyor.

Full HD Film farkı ile izleyeceğiniz Venom filminde hala sır gibi saklanan bir başka konu da Brock’un yaşadığı ortamdaki yaratığın bir tür hayvan mı yoksa uzaydan gelen bir yaratık mı olduğu konusuydu. Çizgi roman takipçileri çok iyi bilmektedir ki, bu husus Venom için çok önemlidir ve filmdeki anahtarda bu yaratık ya da hayvan üzerinedir. Şimdilik bu konuda daha fazla detay olmadığına göre yapmamız gereken tek şey 5 Ekim 2018 tarihinde yayınlanmış olan Venom filmini hd film izle kalitesinde izlemek.

Venom Filminin Yönetmeni

Ruben Fleischer, Venom filmi için yönetmen koltuğuna oturan isim. Fleischer korku ve bilim kurgu severlerin iyi bildiği gibi hem korku hem de bilim kurgu dallarında oldukça tecrübeli ve kabiliyetli bir yönetmendir. Fleischer’ın en popüler filmleri arasında full film izle görüntü seçeneği ile sunmuş olduğumuz Zombieland ve bu filmden 2 sene evvel yayınlanan ve dünyada rekorları alt üst eden televizyon dizisi The Walking Dead, bundan 2 yıl sonra da Gansgster Squad filmi bulunmakta.

Ruben Fleischer'ın bu baş yapıtların yanı sıra Superstor, American Housewife ve Santa Clarita Diet gibi Amerika’da çok tutulan dizilerinde yapımcıso olduğunu biliyoruz.

Fleischer, Zombieland filmindeki başarısını Venom filminde de yakalayabilmiş gibi görünüyor, bu da çizgi roman ve korku filmi hayranlarının da tadını çıkartabileceği bir film olabileceği anlamına geliyor.

Venom Filminin Oyuncuları

5 Ekim 2018 tarihinde full hd film izle ayrıcalığı ile ekranlarla buluşan süper anti kahraman filmi Venom’un oyuncuları arasında başrolde Tom Hardy ve ona eşlik edecek olan Jenny Slate ve Michelle Williams bulunmakta.

Venom 2018 Türkçe Dublaj - Full HD Film izle.

İyi seyirler.
Yapım:
IMDB:
7.0
Dil:
Tür:
Kategori:
Yorumlar
Yorum Yap