Aquaman

Aquaman filmi sinema tarihinde su altında çekimi en uzun süren film olarak tarihe geçmiştir.

Atlantis kraliçesi olan Atlanna okyanus altında verdiği savaşta ciddi yara alır ve su yüzeyine baygın bir vaziyette sürüklenir. Atlanna'yı Tom adında bir fener bekçisi bulur. Bu buluşmanın sonucunda birden bire iki farklı dünya (kara ve deniz) arasında yaşanmaması gereken yasak bir aşk başlar. Bu yasak aşkın meyvesi ise Arthur adında melez, daha doğrusu yarı insan yarı aquaman olan bir oğlan çocuğudur. Ancak fener bekçisi Tom ile Atlanna'nın mutlulukları uzun sürmeyecektir çünkü Atlantis kayıp kraliçesinin peşini bırakmamaktadır ve onu her yerde aramaktadır.

Bunun üzerine Atlanna cesur bir karar vererek hem oğlunu hem de sevdiği adamı korumak için okyanusa geri dönmeyi seçer fakat melez oğlu Arthur için hayat daha yeni başlamaktadır zira Atlantis kendisinden gelecekte çok fazla şey isteyecektir!

Aquaman DC evreninde şimdiye kadar en çok hasılat yapan film olma özelliğini kazanmıştır ve görünüşe göre diğer dc filmlerinden çok fazla sevilmiştir.

Aquaman filmini türkçe dublaj ve türkçe altyazılı seçenekleriyle full hd kalitede kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Full HD Film izlesene İyi seyirler diler.

Site Puan:
9.6 / 10
(3650 oylama)
IMDB:
7.0
Yönetmen:
James Wan
Oyuncular:
Amber Heard, Jason Momoa, Patrick Wilson, Willem Dafoe
Yapım:
2018 Filmleri
Dil:
Türkçe Dublaj / Türkçe Altyazılı
Tür:
Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri
Kategori:
Yabancı Filmler
Yorumlar
Yorum Yap